Zobacz zdjęcie
Galerie -> KĘPNO I POWIAT KĘPIŃSKI -> MIASTO KĘPNO -> KĘPNO DO 1945 ROKU -> Kępno do 1945 r. - Basen miejski (Kąpielka) Poprzednie Następne
Lata 20-ste
Kepno-socjum
W tym czasie ,,kąpielka" była na obecnej ul.Walki Młodych-vis a vis kina

Dodane przez: sirena32
  Ocena: Brak
Data: 01/03/2012 11:10   Komentarzy: 6
Wymiary: 347 x 405 pikseli   Liczba wyświetleń: 1652
Rozmiar pliku: 44.83kB     
      
   
Komentarze
179 #6 irena123459 07/03/2012 10:31   
to zdjęcie jest w tym samym miejscu zrobione co zdjęcie -6-,ale spytam się kuzyna z Pleszewa on tam chodził ze swoja siostrą Elżbietą K. wtedy mieszkali w Kępnie.
8 #5 sirena32 02/03/2012 10:19   
Pfft
2 #4 Mustava 01/03/2012 22:12   
Faktycznie - Rzeczne Łazienki Miejskie - http://kepnosocma...pl/mapa14/ Grin
2 #3 Mustava 01/03/2012 22:09   
To tam było jakieś bajoro?
8 #2 sirena32 01/03/2012 22:02   
Tak usmiech
2 #1 Mustava 01/03/2012 21:58   
Naprzeciwko kina?
Tam gdzie dziś jest boisko Gimnazjum?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artur Ludwig Fabiank...
· Historia Chojęcina.
· Folklor ziemi kępińs...
· Akcja połączona
· Legenda o Krążkowach
· Historia Rychtala
· "SOCJUM W SŁOWA UBRA...
· Architektura znacząca

Losowe tematy
· Torzeniec we wspomn...
· Herb i flaga gminy ...
· Wykopaliska w Nowej...
· Układ 1282
· Jaruzelski - ocena ...
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
48,310,946 unikalne wizyty