Wydarzenia dotyczą naszych bliskich okolic. Doszło do nich 17.10.1984 (a więc za parę dni minie od nich 25 lat). Zginęły wówczas 4 osoby, a kilkadziesiąt zostało rannych. Może ktoś zna więcej szczegółów? Foto: KARTA
Przez to,że ktoś zamieścił te zdjęcia na waszej stronie stałem się wirtualną częścią Kępna.Jakoś ta strona przypadła mi do gustu.Jest tu klimat,którego brak gdzie indziej.Czuję się z wami blisko.Pozdrawiam.Właśnie,że gdyby nie ta katastrofa nie trafiłbym tutaj.Podrawiam.