Zobacz zdjęcie
Galerie -> OKOLICE POWIATU KĘPIŃSKIEGO -> CIEKAWE MIEJSCA W OKOLICY POWIATU KĘPIŃSKIEGO -> Kobyla Góra - budowa zalewu 1973 r. Poprzednie Następne
Kepno-socjum
Autor: nieżyjący już Edward Lamek
Źródło zdjęć: www.jkorion.pl

Dodane przez: efkama
  Ocena: Brak
Data: 18/10/2009 20:01   Komentarzy: 2
Wymiary: 768 x 772 pikseli   Liczba wyświetleń: 931
Rozmiar pliku: 116.34kB     
      
   
Komentarze
2008 #2 flape 18/10/2009 20:15   
Blewąska to dzisiejsza nazwa zalewu,zostawili
102 #1 paulek 18/10/2009 20:08   
Z tego co pamiętam prace rozpoczęto w 1978. Oddano do użytku w 1983. W 1973 zaczęto projekt zbiornika. Pamiętam jak żołnierze budowali pomosty-dla nas dzieci była to nie lada atrakcja.
Wcześniej kąpaliśmy się na spiętrzeniu Meresznicy tzw. w Blewąsce (obecnie okolica tamy zalewy) To sobie powspominałem usmiech
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artur Ludwig Fabiank...
· Historia Chojęcina.
· Folklor ziemi kępińs...
· Akcja połączona
· Legenda o Krążkowach
· Historia Rychtala
· "SOCJUM W SŁOWA UBRA...
· Architektura znacząca

Losowe tematy
· Miechów dziś...
· Samolot zestrzelony...
· Wacław Kokociński
· JEŚLI SPACER PO KĘP...
· Historia Kepna
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
48,293,508 unikalne wizyty