Zobacz temat
 Drukuj temat
Franciszek Olszówka "Otto"
efkama
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2013 21:26
Awatar

Postów: 1521
Data rejestracji: 29.06.10

bonobo napisał/a:
przydało by sie coś na wzor Hyde Park coby można podyskutowac

alez nic nie stoi na przeszkodzie zeby dyskutowac na forum czyli wlasnie tutaj usmiech wszak po to jest wlasnie forum dyskusyjne Wink
 
http://kepnosocjum.pl
Seba
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 23-06-2013 22:09
Awatar

Postów: 532
Data rejestracji: 06.09.10

Offtop

bonobo napisał/a:
Oj admin....chyba przydało by sie coś na wzor Hyde Park coby można podyskutowac( a może tylko wyrazic własne zdanie na jakis temat...) toż wszyscy lubimy zadymy .


http://www.kepnosocjum.pl/forum/viewforum.php?forum_id=10

:gi4:

Koniec offtopu
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Artur Ludwig Fabiank...
· Historia Chojęcina.
· Folklor ziemi kępińs...
· Akcja połączona
· Legenda o Krążkowach
· Historia Rychtala
· "SOCJUM W SŁOWA UBRA...
· Architektura znacząca

Losowe tematy
· Janina Frykowska
· 20 Stycznia 1945 So...
· Opublikowanie prac ...
· Jankowy.
· Kartoteka ewidencji...
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
48,311,335 unikalne wizyty