Zobacz temat
 Drukuj temat
NASZA STRONA - OPINIE !!!
efkama
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 19:39
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

WIĘKSZOŚĆ STARSZYCH JUŻ STAŻEM UŻYTKOWNIKÓW ZAUWAŻYŁA ZAPEWNE, ŻE NASZA STRONA ROZWIJA SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ Z GODNYM PODZIWU TEMPEM ! W ZASADZIE NIE MA JUŻ DNIA, ŻEBYŚMY NIE PRZYJMOWALI DO SPOŁECZNOŚCI KOLEJNYCH NOWYCH CZŁONKÓW A ILOŚĆ DZIENNYCH WEJŚĆ NA STRONĘ OSIĄGA 4-CYFROWE WYNIKI ! ZOSTALIŚMY TEŻ ZAUWAŻENI PRZEZ LOKALNE MEDIA CO BARDZO NAS ADMINÓW UCIESZYŁO I MAM NADZIEJĘ, ŻE TA RADOŚĆ UDZIELI SIĘ RÓWNIEŻ POZOSTAŁYM UŻYTKOWNIKOM ;-)
PROSZĘ WSZYSTKICH O WYRAŻENIE OPINII NA TYM FORUM NA TEMAT NASZEJ STRONY TYPU :
- JAK ODNALAZŁAŚ(EŚ) STRONĘ ?
- A JAK JUŻ TU ZAJRZAŁAŚ(EŚ) TO CO SPOWODOWAŁO, ŻE NADAL Z NAMI JESTEŚCIE ?
- CZY FASCYNUJĄ WAS ZDJĘCIA CZY MOŻE JEDNAK HISTORIA KĘPNA I OKOLIC ZAMIESZCZONA W WIELU PLIKACH ?
- A MOŻE WSPÓLNE WSPOMINANIE W NASZYM HYDE PARK ?

PISZCIE WSZYSTKO I KAŻDA OPINIA NAWET TA NIEZBYT POCHLEBNA BĘDZIE DLA NAS NIE TYLKO MIERNIKIEM TEGO CO UDAŁO NAM SIĘ STWORZYĆ WSPÓLNYMI SIŁAMI ALE RÓWNIEŻ WSKAZÓWKĄ NA PRZYSZŁOŚĆ


P.S. W POWYŻSZYM UŻYWAM BARDZO CZĘSTO OKREŚLENIA "MY", JEST TO CEL ZAMIERZONY PONIEWAŻ KAŻDY Z CZYNNYCH UŻYTKOWNIKÓW JEST TUTAJ WSPÓŁTWÓRCĄ !

Edytowano 2razy, ostatnia edycja 2009-01-17 19:49:50


 
efkama
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 20:04
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

ja osobiście trafiłam na stronę dzięki wyszukiwarce Google !!! poszukiwałam ciekawostek na temat historii Kępna i trafiłam tutaj ... od tego czasu minęło ponad pół roku a strona była już wtedy "zaopatrzona" w świetne fotki przy których spędziłam całą noc !!! nieco później zalogowałam się jako użytkownik głównie po to żebym mogła również wyrażać swoje opinie pod fotkami usmiech teraz ta strona to moje drugie życie i pasja !!!
 
Slawas
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 20:50
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

No ja mniej więcej tak jak efkama trafiłem na tą stronę, z tym że stażu półrocznego nie mam. Zawsze lubiłem oglądać stare fotki Kępna.

Edytowano 1raz, ostatnia edycja 2009-01-29 19:18:45


 
efkama
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 21:51
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

zapomniałam dodać, że strona wtedy i dziś to jak noworodek i pierwszoklasista !!! przed nami cała szkoła podstawowa i dalsza edukacja , tylko w jakim kierunku ??? usmiech
 
sirena32
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 22:24
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Ja o tej stronie dowiedziałam się z ogłoszenia na stronie Kępno -net.Chyba dał je nasz Mike.Ponieważ miałam dla własnej przyjemności wiele, głównie starych widokówek - ucieszyłam się ,że mogę się nimi wirtualnie podzielić.I wydaje mi się (niech Mike potwierdzi) ,że byłam jednym z pierwszych użytkowników.A potem wszystko potoczyło się jak lawina i dalej się toczy.Układ i nie tylko strony był już kilka razy zmieniany i myślę ,że jeszcze wiele razy będzie zmieniany.WIELKIE DZIĘKI główny administratorze za pomysł za pracę i czas jaki poświęcasz tej stronie.Jako marny pomocnik Mike czekam - a sądzę ,że Mike też - czekamy i przyjmiemy wszystkie poważne uwagi dotyczące tej strony.Wspólnie z wszystkimi Użytkownikami twórzmy i ulepszajmy ją.!!!!!!

Edytowano 1raz, ostatnia edycja 2009-01-17 23:47:30

 
mikehopfen
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 17-01-2009 22:45
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Potwierdzam Sirena, byłaś 3 zarejestrowanym użytkownikiemusmiech, Kempen był 35, a Efkama 56. Też muszę coś wymyślić i się tu wypowiedzieć, ale nie wiem czy powinienemGrin
 
melon92
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 08:24
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Strona jest dobra. Spełnia swoje zadanie jako medium informacyjne. Zawiera unikaty jeśli chodzi o zdjęcia, do których inaczej nie dotarłbym. Podobnie jest z innymi informacjami. Sfera towarzyska jest jak najbardziej pożądana, choć nie powinna dominować. Meritum powinna być dokumentalistyka i profesjonalizacja języka opisujacego fotografię, a właściwie to, co fotografia przedstawia.
Myślę, że strona za jakiś czas stanie się podstawowym źródłem wiedzy o naszym regionie. Będzie z niej korzystać coraz więcej ludzi młodych, dlatego należy dbać o poprawność językową.
Strona ma jedną wadę: monopolizuje czas spędzony przy komputerze i wciągając, sprawia, że zaniedbuje się inne sprawy. Wywołuje spontaniczne reakcje na komentarze, co w moim przypadku, jako osoby oschłej i gburowatej, nie zdarzało sie w przeszłości zbyt często. Ten wpis jest tego najlepszym dowodem. Bez względu na to, co się ze stroną stanie w przyszłości, już zapisała się jako wielki sukces jej twórców, którym należą się wyrazy wielkiej wdzięczności.
 
sirena32
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 11:54
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

melon92 nie wierzę żebyś byl oschły i gburowaty ,z całej Twojej wypowiedzi-bardzo cennej-wynika , że jesteś OK.Pozdrawiam i liczę na konstruktywną krytykę i uwagi.usmiechusmiechusmiech
 
Slawas
#9 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 13:27
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

melon92 napisał/a:
Będzie z niej korzystać coraz więcej ludzi młodych, dlatego należy dbać o poprawność językową.

Chociaż jeden, który ma podobne zdanie do mojego Grin
melon92 napisał/a:

Strona ma jedną wadę: monopolizuje czas spędzony przy komputerze i wciągając, sprawia, że zaniedbuje się inne sprawy.

Strona to tylko strona, sam musisz wiedzieć ile na co czasu poświęcić.
melon92 napisał/a:
Wywołuje spontaniczne reakcje na komentarze, co w moim przypadku, jako osoby oschłej i gburowatej, nie zdarzało sie w przeszłości zbyt często. Ten wpis jest tego najlepszym dowodem.

Witaj wśród ludzi usmiech
Ty gburowaty, ja marudny Wink Będzie wesoło i kolorowo Wink
 
zimek79
#10 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 18:45
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Ja tu prawdopodobnie trafiłem szukając kolejnych perełek o Kępnie.

Bardzo się cieszę, że jest taka strona, bo w przypadku Kępna, miasta o tak bogatej historii, ta strona wypełnia pewną lukę historyczną i nie tylko. W naszym mieście jest wiele osób, które interesują się historią naszego regionu, ale działają gdzieś w zaciszu domu lub w małych grupach. Tutaj jest miejsce, w którym można znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące naszego regionu.
Wiem, że nie tylko Polacy odwiedzają tę stronę. Jak dobrze wiecie wielu Kępnian wyemigrowało z Kępna z najróżniejszych, czasem smutnych powodów Często ich potomkowie szukają korzeni rodzinnych i dzięki tej stronie mogą znaleźć ducha naszego miasta i okolic sprzed wielu lat.
Serdecznie zachęcam wszystkich do zamieszczania swoich "skarbów" na tej stronie.
 
ajgor
#11 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 20:57
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Strona jest super!!!
 
admin23
#12 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:08
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Strona jest super!!! [/quote]

Potwierdzam!

Portal regionalny Kępna, Ostrzeszowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Wieruszowa i Kalisza.


 
sirena32
#13 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:09
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

ajgor - Ty się też do tego przyczyniasz usmiech
 
mikehopfen
#14 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:21
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

I to bardzo, bo fotki od ajgora są jak dla mnie rewelacyjne!
 
krzychu70
#15 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:28
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Trafiłem tu zupełnie przypadkowo, szczerze powiedziawszy, to nawet nie pamiętam dokładnie jak i kiedy. Strona wydała mi się bardzo interesująca, więc się zalogowałem, na początku ograniczając się do biernego śledzenia nowości, by z biegiem czasu włączyć się bardziej aktywnie do dodawania zdjęć i komentowania. Od dłuższego czasu jestem tu właściwie codziennie, co więcej - od tej strony rozpoczynam codzienny przegląd internetowy usmiech Bardzo cenię sobie możliwość kontaktu (choćby na razie wirtualnego) z Wami, a Mike'owi, Adminom i wszystkim pozostałym bardzo dziękuję za współtworzenie tej jakże bliskiej mi stronki, która z każdym dniem wygląda coraz okazalej. Tak trzymajcie/trzymajmy!!! Pozdrawiam Was wszystkich razem i każdego z osobna usmiech Krzychu70
 
mikehopfen
#16 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:55
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

No krzychu70 był 20 użytkownikiemusmiech
Szczerze mówiąc zauważyłem właśnie że na początku średnio użytkownicy wchodzili na stronę raz na 2-3 dni, a na dzień dzisiejszy jest kilkanaście osób które logują się na stronie po kilka razy dziennie! I jestem pod wrażeniem, bo nigdy nie pomyślałbym że ta strona przyciągnie tyle osób, a z tego co widzę ciągle przybywają nowi użytkownicy. Jak na razie mamy wejścia z 37 krajów, i nie są to sporadyczne wejścia, tylko w miarę regularne. Ja napiszę swoją opinię już niedługo, tylko czekam aż kilka osób się jeszcze wypowieGrin Ale dziękuję wam wszystkim że jesteście z nami, a szczególnie Sirenie, bo była ze mną od samego początku i praktycznie to Ona stworzyła ze mną tę stronę. No i oczywiście nie zapominam o Kempenie i kochanej Efkamie, bo to właśnie oni nakręcają świetny klimat jaki tu panuje! O Tobie maruda też nie zapominamGrinGrinGrin
 
efkama
#17 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 21:57
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

mike jakie cudowne wyznanie ;-)))
 
Slawas
#18 Drukuj posta
Dodany dnia 18-01-2009 22:12
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Normalnie jestem dumny usmiech
 
krystynababiak7
#19 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2009 11:52
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Strona SUPER !!!!!!Podziwiam za zaangażowanie i zapał.usmiech
 
dromme
#20 Drukuj posta
Dodany dnia 19-01-2009 15:06
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Stronka faktycznie rewelacyjna, można wiele informacji z niej pozyskać, o któych wcześniej nie miało się pojęcia. Życzę z całego serca, by zainteresowanie historią Kępna i okolic nigdy nie wygasło.
Pozdrawiam usmiech
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Leczenie AMD
· Magnesy stolarskie?
· Części samochodowe?
· prezent dla mamy
· Czy miał ktoś proble...
· Prezent dla taty
· Kępno.Węzeł kolejowy.
· Friederike Kempner -...

Losowe tematy
· Cmentarz ewangelick...
· Kępno.Poczta.
· Kierzno
· Mikorzyn
· 20 Stycznia 1945 So...
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
44,377,529 unikalne wizyty