Zobacz temat
 Drukuj temat
Zoltar TOP - HOWTO
Mustava
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 28-01-2011 22:43
Awatar

Postów: 1737
Data rejestracji: 28.05.10

Możliwe jest wielokrotne głosowanie (po 5 głosów) w ciągu dnia, praktycznie 24h/dobę usmiech
Może to trochę nieuczciwe, ale nie my będziemy tu pierwsi w tym temacie Wink

Sztukę tą można wykonać na komputerach które mają dostęp do internetu np z neostrady, netii, jakiegoś GSMa i innych które stosują tzw dynamiczny przydział IP przy połączeniu z internetem

A więc tak:
- glosujemy 5 razy (do momentu aż otrzymamy na stronie głosowania komunikat "Wykorzystano dzienny limit ocen z jednego adresu ip. " )
- rozłączamy połączenie z internetem np odłączamy na chwilę kabelek telefoniczny, wyłączamy na chwilę modem lub router lub rozłączamy połączenie w komputerze poprzez np "Rozłącz". Jest wiele sposobów zależnych od tego skąd mamy Internet.
- usuwamy tzw ciasteczka w przeglądarce. np Firefox Menu->Narzędzia->Wyczyść historię przeglądania->Okres do wyczyszczenia; ostatnia godzina-> klikamy "Wyczyść teraz".
InternetExplorer - Panel sterowania->Opcje Internetowe->zakładaka Ogólne->Tymczasowe pliki internetowe->klikamy 'Usuń pliki cookie".
- łączymy się ponownie z internetem
- głosujemy 5 razy i... od nowa
 
macieeeko
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2011 11:04
Postów: 73
Data rejestracji: 05.09.10

Myslisz, ze pierwszy na stronie tak robiles? xD Ja juz nie glosuje, pierwszego dnia za 100 zaglosowalem usmiech
 
Mustava
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 01-02-2011 11:11
Awatar

Postów: 1737
Data rejestracji: 28.05.10

Wiem, że nie pierwszy, ale chodziło mi bardziej o info dla innych chętnych, którzy niebardzo wiedzą jak to zrobić Wink

Niestety organizatorzy głosowania nie wysilili się zbytnio (od strony technicznej głosowania)

Edytowane przez Mustava dnia 01-02-2011 11:22
 
macieeeko
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2011 13:28
Postów: 73
Data rejestracji: 05.09.10

mnie zastanawia, jakim cudem age tak szybko wbilo 10 tysiecy glosow i tak strasznie naszych przebili
 
Mustava
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 02-02-2011 14:01
Awatar

Postów: 1737
Data rejestracji: 28.05.10

Jak ktoś siedzi trochę w temacie mógł napisać skryptcik"automatyzujący" głosowanie Grin
 
chrisoporanku78
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 09-02-2011 22:33
Awatar

Postów: 6
Data rejestracji: 07.09.10

Ogolnie uwazam takie glosowanie za bezsensowne a rozlaczanie neta po bo to by glosowac po 100 razy.. to troche nie fair.... ogolnie bez sensu. Przy calym szacunku do Zoltara - ich muzyka sie sama broni. Oraganizatorzy rzeczywiscie dali ciała. Osobiscie z zespolem Delbirt bylem w tej samej sytuacji rok temu podczas glosowania w finale inicjatywy Wolna Białoruś, zwyciezca mial zagrac w Warszawie wielki koncert dla tysięcy... Bylo 8 zespolow zdaje sie. I tam tez rozne "cuda" sie dzialy... Zawsze bylem zdania, ze takie rzeczy powinni rozstrzygac kompetentni ludzie w wiekszej badz mniejszej liczbie.

www.delbirt.pl
www.myspace.com/delbirt
 
www.delbirt.pl
macieeeko
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 20-02-2011 23:29
Postów: 73
Data rejestracji: 05.09.10

nie wiem, jak sie dzialo, koniec koncem sa teraz pierwsi, a niedawno wchodzilem i na 4 pozycje spadli, wchodze po 2 tyg i nagle sa pierwsi ze straszna przewaga, ale zastanawia mnie naprawde, jakim cudem tak szybko ich wtedy 4 zespoly przebily, no coz, oby wygrali usmiech
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Leczenie AMD
· Magnesy stolarskie?
· Części samochodowe?
· prezent dla mamy
· Czy miał ktoś proble...
· Prezent dla taty
· Kępno.Węzeł kolejowy.
· Friederike Kempner -...

Losowe tematy
· Gmina Rychtal.
· Mniejszości narodow...
· kościół w Pisarzowi...
· Powstanie Wielkopol...
· Rozszyfrowywanie rę...
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
44,376,789 unikalne wizyty