Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak zbudować tani internet w kępińskich gminach?
grzgrz
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 15:18
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Mam przed sobą ofertę jednej z firm która chciałaby wejść na nasz lokalny rynek. Oferuje 256kbps na 25zł/mc. Czy to jest prędkość która zadowoli ucznia który będzie chciał przeglądać treści multimedialne ? usmiech
Sygnał do poszczególnych miejscowości w naszym powiecie jest. Oczywiście zdarzają się bardzo nieliczne miejsca, takie jak np. tam gdzie mieszka angru, gdzie neo nie dociera lub tpsa brakuje "miejsc na półkach" w centralach.

Edytowano 2razy, ostatnia edycja 2009-11-05 16:27:05

 
Slawas
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 05-11-2009 18:42
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

A ja Wam jeszcze powiem coś z własnego doświadczenia. Stałych łącz do internetu używam jeszcze od czasu SDI i na przestrzeni lat mogę powiedzieć tak: Jak coś jest tanie, to jest do d***. Wolę zapłacić drożej i mieć tzw. święty spokój.
 
angru4
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 10-11-2009 16:58
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

Niektórzy twierdzą, że komuna się skończyła i trzeba płacić. Dobrze, jeżeli kogoś stać, niech płaci. Ja mam szybkie łącze i płacę za nie nie mało i nie płaczę z tego powodu. Ale nie myślę tylko o sobie. Znam wiele rodzin, których dzieci także chciały by mieć nawet najgorszy, ale dostęp do netu. Ich rodziców nie stać na to z różnych przyczyn, a nie są to rodziny tzw. patologiczne. Te dzieciaki w szkole wstydzą się przyznać do tego, że rodziców nie stać na internet.Może niektórzy z mych przedmówców spotkają się z tymi dziećmi i powiedzą im prosto w oczy "komuna się skończyła, więc płaćcie, wam się za darmo nic nie należy". Nie jest sztuką napisać coś w sieci ale czy macie odwagę powiedzieć to dziecku??? Pomyślcie chć trochę o innych, a nie tylko o sobie. Z całym szacunkiem dla Was - pozdrowionka.
 
Slawas
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2009 16:29
Postów:
Data rejestracji: 01.01.70

angru4 napisał/a:
Ja mam szybkie łącze i płacę za nie nie mało i nie płaczę z tego powodu.

Udostępniłes komuś te swoje łącze, skoro tak Ci szkoda? Jakiś sąsiad korzysta z niego może?

angru4 napisał/a:
Te dzieciaki w szkole wstydzą się przyznać do tego, że rodziców nie stać na internet.

Od kiedy to bieda jest wstydliwa? To tylko durne wychowanie pustych dzieciaków przez jeszcze bardziej pustych rodziców, którzy oprócz pełnych kieszeni gdzie indziej mają pusto.

angru4 napisał/a:
Może niektórzy z mych przedmówców spotkają się z tymi dziećmi i powiedzą im prosto w oczy "komuna się skończyła, więc płaćcie, wam się za darmo nic nie należy". Nie jest sztuką napisać coś w sieci ale czy macie odwagę powiedzieć to dziecku???

Mogę im to powiedzieć, jaki problem? Ale powiedzieć im powinni to rodzice, przeciez to rodzice wołali "chcemy kapitalizmu". To jest kapitalizm, i jest tak a nie inaczej.

angru4 napisał/a:
Pomyślcie chć trochę o innych, a nie tylko o sobie.


Każesz nam myslec o innych - jak Ty o innych pomyslałeś?

angru4 napisał/a:
Nie jest sztuką napisać coś w sieci


Święte słowa angru4... ;-)
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Monografia Kępna z 1815

Czytaj publikację


bądź pobierz książkę
(ok. 35MB)
Do zobaczenia Efka![0]
Kalendarz

Brak wydarzeń.

Złap nas w sieci NK  FB  BL  TVN24
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· Leczenie AMD
· Magnesy stolarskie?
· Części samochodowe?
· prezent dla mamy
· Czy miał ktoś proble...
· Prezent dla taty
· Kępno.Węzeł kolejowy.
· Friederike Kempner -...

Losowe tematy
· Mechnice
· Niemieckie nazwy mi...
· Zaraza w Kepnie 1710r.
· Zaginiony kot
· Historia Rychtala
Najwyżej oceniane zdjęcie
Brak głosów w tym miesiącu
44,366,616 unikalne wizyty